alışveriş

StilGiyin Online Moda Alışveriş Sitesi - 50 TL'lik Ürün Kazanma Şansı (07.03.2014 ) Çekiliş Kapandı

22:32

Herkese Merhaba,
Bugünkü yazımız da Online Moda Alışveriş Sitesi olan  StilGiyin 'den bahsedeceğim.
Bu siteyi bana gelen bir maille tanıdım.Ve nedir / ne değildir araştırmalarımı yaparak hemen hemen aylık 1 milyon ziyaretçisi olan , Trendyol-Markafoni-Beymen-Morhipo gibi önde gelen firmalarla çalışan güvenilir bir moda arama motoru olduğunu keşfettim.

Moda arama motoru StilGiyin
Modanın arama motoru olarak hizmete giren StilGiyin.com’un amacı Türkiye’nin önde gelen online mağazalarını tek çatı altında toplamak. StilGiyin’de giyim ürünleri, son moda ayakkabılar, çantalar, kozmetik ürünleri ve aksesuarlar bir araya getirilerek ziyaretçinin istediği ürüne en kolay yoldan ulaşması hedefleniyor. Ülkemizde çoğalan internet sitelerini biraraya toplamak çok büyük bir ihtiyaçtı. Tüketici alışkanlıklarının değişerek internete yönelmesi ve bu tüketicilerin binlerce site ile karşılaştıkları zamanki ihtiyaçlarını  analiz ederek bu alana Ekim 2011'de adım attık.
Stilgiyin.com sitesinde arama motoru özelliğinin olması birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Siteye giriş yapıldığında karşılaşılan arama çubuğuyla arama yapılarak, arzu edilen ürün markası, çeşidi ve rengi fiyatlarıyla listelemek mümkün. Bu listeleme için gerekli olan tek şey istenilen ürünün ne olduğuna dair birkaç anahtar kelime yazmak. Stilgiyin.com ziyaretçilerine istedikleri ürünleri kategoriler altında keşfetme şansı da veriyor. Bu iki avantajın bir araya gelmesiyle alışveriş yapmak çok daha zevkli, hızlı ve kolay deneyim haline geliyor. Örneğin; “36 beden kırmızı elbise” yazıp ara butonuna basılınca yüzlerce markanın bu özelliklerdeki birçok ürünü sergileniyor. İstediğiniz beden, marka ve fiyat aralığını belirleyip alışverişinizi yapabilirsiniz. Başka bir örnekle “yeşil kravat” yazdığınızda önünüze sergilenen ürün yelpazesinden bütçenize uygun fiyat aralığını belirledikten sonra renk seçeneklerinden takım elbisenize yakışacağını düşündüğünüzü seçebilirsiniz. Kullanıcılar istedikleri ürüne hızlı ve kolay yoldan ulaştıktan sonra bu ürünlere tıklayıp, asıl satış yapılan siteye yönlenerek alışverişini tamamlıyorlar.
Sitemizin en büyük avantajı, kullanıcılarımıza kazandırdığı zaman. Her siteyi teker teker gezerek, belki de bütün seçenekleri göremeden karar vermeye artık gerek yok. Özellikle meşgul ve çalışan kesim için çok popüler bir durak haline geliyoruz. Her sabah sitelerden gelen e-maillerle ayrı ayrı kampanyaları gezmek yerine StilGiyin’den bir tıkla istediğiniz markayı en iyi fiyata bulabiliyorsunuz. Ayrıca anlaşmalı sitelerimizle StilGiyin kullanıcılarına indirim kuponları sunuyoruz. Böylece StilGiyin’e gelerek sadece zamanınızdan değil paranızdan da tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Ve sizinde bu deneyimi yaşamanız için , aranızdan bir Şanslı kişi StilGiyin 'den 50 TL'lik istediği bir ürünü kazanma hakkı elde edicek :) Yapmanız gereken Bloğumun takipçisi olmanız . bu yazıyı G+ yapmanız ve StilGiyin sitesine üye olmanız.Bütün bu işlemleri yaptıktan sonra yorum kısmına  belirtirseniz çekilişe dahil olucaksınız. Çekiliş 07 Mart Saat 23:59 da sona ericektir.Herkese Bol Şanslar.

Sevgilerimle..


Çekiliş Talihlisi EDA ŞEN

TEBRİK EDERİM Benzer Yazılar

0 yorum

Abone Ol


Like us on Facebook