Fresh Minerals

Fresh Minerals Mineral Loose Sunset / Coucher Göz Farı

06:00


Selam !Dermokozmetik makyaj ürünlerinden ve mineral içerikli Fresh Minerals I.D Bare'den sonra sevdiğim ikinci markadır. 

·          Fresh Minerals Toz Göz Farı içerdiği %100 saf ince işlenmiş mineraller ve inorganik pigmentlerle formüle edilmiştir.
·          İnce öğütülmüş toz titanyumdioksit ve çinko oksit içerir.
·          Doğadaki renkler referans alınarak zengin renk seçeneği sunar.
·          Fresh Minerals Göz fırçalarıyla uygulandığında mükemmel bir görünüm sağlar.
·          Mat veya inci ışıltısındaki tonlarda göz kamaştırıcı renkler göz kapaklarına mükemmel bir uyumla tutunur ve renkler gün boyu canlılığını korur.
·          Fresh Minerals Farların hiçbirinde sentetik boyalar, yağlar veya kimyasal dolgular gibi cildinizi tahriş edebilecek maddeler yer almaz.
·          Hassas ciltler için de mükemmel uyum sağlayan Fresh Minerals göz farları, gün boyu kalıcılık sağlarken aynı zamanda suya dayanıklılığıyla benzer ürünlerden farklılık sağlar.
·          Yağ ve talk pudrası içermediği için akne ve komedona neden olmaz.
·          Alerji testinden geçmiştir.Dermokozmetik.com tarafından gönderilen Sunset / Coucher çok güzel bir lila tonu.İçindeki ışıltıyı çok sevdim.Toz kullanabileceğiniz gibi ıslak kullanıma da uygun olan farı tampon şeklinde sürerseniz renkleri daha net ve sürümü daha kolay oluyor.


Gün boyu kalıcılık performansını sevdim. Aslında tamamen mineralli ürünlere dönmek istiyorum ama bu şimdilik imkansız gibi gözüküyor.Umarım bir gün bunu başarabilirim.
Benzer Yazılar

0 yorum

Abone Ol


Like us on Facebook