NYC Lipstain 16H - N0 497 Rock On Ruby

06:00

Nyc ürünlerinden denediğim  çoğu şeyi ;  bugüne kadar   bir türlü sevemedim. Geçtiğimiz günlerde instagramdan Theworldofbasak 'ın sayfasından bunun  hakkında kalıcı yazısını görünce duramadım ve 497 Rock On Ruby olanını aldım.Aslında ruj yada lipgloss'tan öte bir nevi sıvı dudak renklendiricisi olarak adlandırmamız daha doğru olur.Ucu keçeli kalem gibi olmasına rağmen, dudağınıza sürdüğünüzde gayet kolay ve akışkan yapıya sahip.
İlk sürdüğünüzde ıslak olan yapı , yavaş 
yavaş kuruyup mat'laşıyor.


Bir şey yiyip içmenize rağmen asla çıkmıyor.Ama dondurma yerken bu olay değişiyor kırmızı kırmızı dolaşıyorsunuz ortada :D Bu yüzden dondurma yerken dikkat diyorum.Bazı yorumlarda dudağı kuruttuğundan bahsetmiş ama bende böyle bir durum oluşmadı. Ben diğer renklerindende almayı düşünüyorum.Fiyat olarak yanlış hatırlamıyorsam 11 küsürlü birşeydi.Benzer Yazılar

1 yorum

  1. Bunların doğal renginden bende istiyorum. Ama renk konusunda bir ara senden destek isteyebilirim. Max faktör un Kalıcı bir ürünü var ama biraz simli. Ben mat ve doğal olsun istiyorum. Kurutma olayına gelince bu max faktör Ü ilk kullandığımda kuruttu ki yanında Nemlendirici ile satılıyor. Sonra cildim alıştı sanırım. Nemlendiricileri kullanmadım bile :)

    YanıtlaSil

Abone Ol


Like us on Facebook