Ankara Blogger Etkinliği

Tatlimo & Fruitflowers Workshop

17:03


Geçtiğimiz günlerde tatlı mı tatlı bir workshop'a katıldım. Sevgili Sibel'in nazik davetiyle farklı bir etkinliğe dahil olmak benim için çok eğlenceli ve öğretici oldu.


Etkinliğimiz FruitFlowers'ın Ankara'daki şubesinde gerçekleşti.Marka müdürü Mahmut Bey  bizlere www.tatlimo.com 'un nerelerden hangi aşamaya geldiğini, Türkiye'nin her noktasına paketlerin nasıl gönderildiğini ve bizlerin de deneyimleyerek hangi aşamalardan geçiceğimizi kısaca anlattı. 13 kişilik bir ekip olarak her birimiz farklı farklı masalara geçip kendi ürünlermizi yapmaya başladık.


Benim en sevdiğim kısım ürünleri çikolataya batırıp, üstüne yazı yazma kısmı oldu.
Kendim hariç herkesin yazısını çok güzel yazdım.İlk acemiliğim kendi kurabiyem de oldu. Kesinlikle hijyen konusunda gönül rahatlığına sahip olabilir ve ürünlerin taze olduğunun garantisini verebilirim.Hatta biz oradayken sipariş geldiğinde gözümüzün önünde hazırlayıp paket yaptılar.Bunu belirtmemin sebebi başka x markalarda bu özelliğe sahip olmaması.


Etkinlik sahibi  Sevgili Sibel ve onun hazırladığı Tatlimo aranjmanı.Mahmut Bey'e ve Sibel Hanım'a çok teşekkür ederim.
Benzer Yazılar

2 yorum

  1. Neslihancığım, seninle etkinlik daha keyifli, daha eğlenceli, beni kırmayıp geldiğin için teşekkür ederim , yeni etkinliklerde görüşmek üzere sevgiler...

    YanıtlaSil
  2. Ne de güzel bir etkinlikmiş bu :)

    YanıtlaSil

Abone Ol


Like us on Facebook