Pantene

Pantene / Saç Dökülmelerine Karşı Şampuan ve Saç Kremi

06:00


Yaklaşık 2- 2.5 hafta önce Watsons'dan  çok şık bir paket gelmişti.Bergüzel Korel'in de reklamlarında çıktığı Pantene'nin Saç dökülmelerine karşı şampuan ve saç kremi hakkında hep olumlu yorumlar duymaya başlamıştım.İşin açıkcası ben bu tarz reklamlarda ürünlerin vaad ettiklerine de inanmayan tarafında idim. Ama o kadar yanılmışım ki ..Öncelikle şampuanı direk bizim aileye verdim.Özellikle halam çok sıkı Pantene'cidir.


Saç dökülmesinden şikayet eden halam'a bunu kullan bana da sonucunu sölersin dedim. 4. kullanımdan sonra saç dökülmesinin kesildiğini söyleyince inanamayıp kendimde kullanmaya başladım.Ve gerçekten anca 1-2 tel döküldü.
Saç kreminde de aynı etkiyi gözlemledim.Bu etkisinin dışında diğer saç kremlerinde ki yağlı his saçımda olmamasıydı. Şampuan'ını da saç kremini de gönül rahatlığı ile öneriyorum. Kesinlikle bu sefer vaad ettiklerini başarmışlar.


Daha önce yazısını yazdığım ve severek kulandığım Keratin onarıcı E vitaminliği saç bakım yağını zaten severek kullanıyordum.Hepsi birlikte güzel bir kombin olması avantajlı oldu.


Sadece saç uçlarınıza sürmeye dikkat edin.

Benzer Yazılar

3 yorum

Abone Ol


Like us on Facebook