Elancy Offensive Cellulite

Elancyl / Karın Sıkılaştırıcı Ve Kalça İnceltici Jel Krem

23:18Biz kadınların en büyük sorunlarından biri selülit ve karın bölgesindeki yağlanmadır. Sağlıklı beslenme, düzenli spor ve su içmenin dışında ,  dışarıdan masaj ve doğru kremlerle destek alındığında bu sorunun çözülmeye başlandığı birebir sonucunu gördüm.Geçen sene başladığım selülit ve zayıflama masajlarının çok büyük faydasını gördüm.

Size önereceğim iki markadan birisidir Elancyl ürünleri.Masajımın 9.seansında biten ürünleri gönül rahatlığı ile yorumlayabilirim.Özellikle masaj yapan Selma Hocam'a ürünler hakkında soru sorduğumda ; şu ana kadar bir sürü farklı masaj yağı-kremleri kullanmasına rağmen en başarılı 2 markadan biri olduğunu onayladı.

Elancy Offensive Cellulite
Özellikle kalça bölgesi için sıkılaşma ve incelmeye yardımcı olan bu krem jel 3 aşamada etki ediyor.

Xanthoxyline, sichun biber ağacından elde edilen ekstre mitokondrilerde bulunan UCP proteinlerini aktif hale geçirerek yağ yakımını tetikler. 
Kafein ; lipolizi arttırarak yağ yakımını arttırır .Elma ağacından elde edilen ekstre yağ depolanmasını engeller

 Sarmaşık ekstresi, kolajen ve elastin sentezini hızlandırır.Aynı zamanda vücuttan fazla suyun ve toksinlerin atılmasını sağlar.
Elancyl Concentre Ventre Taille

Özellikle karın bölgesi için sıkılaşma ve incelmeye yardımcı olan krem jel
Kahverengi alg ekstresinden elde edilen şekillendirmeye yardımcı aktif, cilt üzerinde elastik ince bir ağ oluşturur ve HMC ile cildin şekil  almasına ve canlanmasına yardımcı olur.


Yaptırdığım masajda bu ikiliyle baya bir yol kat ettim .Özellikle karın bölgemdeki sıkılaşma gözler görülür şekilde. Yazımın başında da dediğim gibi sadece kremlerden tek başına mucize beklemeyin.Eğer beslenmenize dikkat eder, su içer ve spor yaparsanız birde kremlerle desteklerseniz kesin sonuç alırsınız.
Yok ben diğerlerini yapamıyorum sadece krem, masaj derseniz sadece daha az verim ve geç sonuç alırsınız.Benzer Yazılar

3 yorum

  1. ah ah ben de bu ara bu tarz ürünlerden medet umuyorum iştahım çok fazla :(

    YanıtlaSil
  2. Düzenli spor diyet ve su içimiyle bu tarz kremlere zaten gerek kalmaz...

    YanıtlaSil
  3. Başka biri masaj yapacaksa iyi, ama insanın kendisi etkili masaj yapamıyor işte :/

    YanıtlaSil

Abone Ol


Like us on Facebook