note cosmetics

Note Cosmetics Pudra Medium Beige / 4'lü Far Seti / Lip Gloss VanillaSuede / Ultra Volume Mascara (Hediyeli)

06:30

Herkese Merhaba;

Note Kozmetiği sanırım artık görmeyen, duymayan kalmadı.Daha önceki yazımda kapatıcısı ve rujunu tanıtmıştım.Okumayanlar için tık tık.. 

Luminous Silk Compact Powder
 Argan yağlı olması bence ürünün en çekici özelliği.Örtücülük konusunda gerçekten başarılı buldum.İçindeki Argan yağından dolayı cildi nemlendirdiği ve yaşlanmayı geciktirici özelliği olduğunu vaad ediyor.Note Cosmetics'in bu ürününde de paraben içermiyor.Tüm cilt tipleri için öneriliyor.

Ultra Volume Mascara'nın fırçasını görür görmez aşık olmuştum.Sık yapılı fırçaları seviyorum.İçeriğinde tatlı badem yağı ve e vitamini sayseinde kirpiklerin uzamasına ve beslenmesine yardımcı oluyor.Dikkatli sürülmezse biraz bulaşma yapabiliyor.
01 numaralı  4'lü  far setindeki tonlar kahve tonları.İçeriğindeki E vitaminden dolayı en hassas bölge olan göz kapağını korumayı vaad ediyor.Tozutma olayı biraz mevcut ama kalıcılık konusundaki performansı bunu örtebiliyor.


Vanilla Suede  Hydra Color Lipgloss

İçeriğindeki argan ve kakao yağından dolayı yoğun bir nemlendirmeye sahip

24 farklı renk seçeneğine sahip.


Evet şimdi gelelim esas konuya.Note Cosmetics'in bu 4 ürünü aranızdan bir şanslı takipçime gidicek.Tek yapmanız gereken bloğumun takipçisi olmak ve Note Cosmetics ürünleri hakkındaki fikirlerinizi yazmak .

Kazanan kişiyi 17.05.2014 te bu yazının altında açıklamış olacağım .

Yazıyı G+ yaparsanız çok mutlu olurum 

Sevgilerimle.


Sevgili Demet AYDIN bu güzel ürünleri kazandı kendisine mail yoluyla ulaşıcam .Herkese Teşekkür ederim.
Benzer Yazılar

0 yorum

Abone Ol


Like us on Facebook