#özelizbizbloggarizbiz

Dore Online - Eveline Aqua Platinum 420 Numaralı Ruj

21:05

Merhabalar !

İstanbul'daki etkinlikte Sevgili Dore Online firması bizleri hem firma hakkında hemde ürünler hakkında güzel bir bilgilendirme konuşması yapmışlardı. Dore içinde kozmetikten tutunda ev ihtiyaçlarına kadar ürün satışı olan bir networking sistem. Bünyesinde Eveline Kozmetik ürünlerini de satışa sunuyorlar.


Eveline Komzetik aslında Fransa 'dan ithal ediliyor.Sayfasını incelediğimde ödül almış , çok başarılı ürünleri var.Bende ki Aqua Platinum 420 numaralı ruj  mavi altonlu bir pembe. Nemlendirme konusunda inanılmaz başarılı.Ve bir diğer sevdiğim yönü ise kalıcılığı oldu.Evet tüm gün dayanmasa da diğer rujlar gibi 2-3 saate bir yenilemeniz gerekmiyor.


İçerik olarak malesef çok temiz olduğunu söyleyemeyeceğim  ama şu ana kadar kullandığım en nemlendirme özelliği başarılı ve buna rağmen kalıcı kalan tek ruj diyebilirim.


Bu ayki kataloglarından yanlış okumadıysam fiyatı 9.90 TL .(genede yanlış bir bilgiyse çok özür diliyorum ) Kesinlikle bir şans vermenizi isterim.Ben çok severek kullandım ve bu seriden ruj tekrar almayı düşünüyorum.

Sevgilerimle..

Benzer Yazılar

0 yorum

Abone Ol


Like us on Facebook