Beyaz Göz Kalemi nasıl kullanılır

The Body Shop Matte Kajal Beyaz- Beyaz Göz Kalemi nasıl kullanılır ?

06:00

Selam  !


Geçtiğimiz ay gerçekleşen The Body Shop etkinliğinde  gözüme takılan matte beyaz kajal kalemini göz içinde denediğimde beğenip aklıma yazmıştım.


Siyah ve beyaz olmak üzere çıkarttığı kajal  kalemlerin vaadi uzun süre kalıcılık.Mat yapısı olan kajal'ın sürümü ne çok yumuşak ne çok sert. Öncelikle beyaz kajal'ı / kalemi ne için , ve nerelerde kullanabiliriz ?


# Gözleri daha büyük göstermek için , alt göz kirpik diplerine  beyaz kajal/kalem kullanabiliriz. Matte kajal bu konuda kalıcılık olarak  en fazla 2-3 saat kalabildi.Yani tekrarlamanız gerekiyor.
# Sürdüğünüz farların rengini belirginleştirmek için tüm göz kapağınıza sürüp baz görevi yerine getirebilirsiniz.Özellikle açık tondaki farlarınız rengi daha canlı ve net olucaktır.
# Göz pınarlarınıza ve kaş altına, aydınlatıcı olarak kullanabilirsiniz.
# Dudaklarınızı daha dolgun gözükmesini istediğinizde , dudağınızın ortasına sürüp dağıtabilirsiniz.Bunun dışında dudağınızda ki rujun ön planda olmasını isterseniz dışarıdan çerçeveleyip aydınlatabilirsiniz.Açıkcası bu kajal'ı alma sebebim alt göz kirpik dibime kullanıp gözümü iri göstermek idi.Kalıcılık olarak beklentimin aşağısında çıktığı için açıkcası biraz hayal kırıklığına uğradım.Şu ana kadar kullanıp memnun kaldığım beyaz göz kalemi Kryolan'a ait.
Benzer Yazılar

0 yorum

Abone Ol


Like us on Facebook