Or

Oriflame The One / Wonder Liner - Colour Unlimited Matte Lipstick - Eyes Wide Open Mascara

07:00


Geçtiğimiz ay Oriflame 'in The One serisine ait ruj , mascara ve eyeliner kapımı çalmıştı. Ve gene geçtiğimiz sene çıkardığı The One seri yazısını okumak için tık tık..


Bu seride en sevdiğim ürünle başlamak istedim.  Wonder Liner aslında dipliner. Ucu kesik ve sert .Uygulaması kesinlikle çok rahat. Hatta gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki şu ana kadar sevdiğim ilk 3 eyeliner olarak yerini aldı.Simsiyah ve net.Gün boyu asla yerinden kıpırdamadı.En kısa sürede stoklamayı düşündüğüm eyeliner.Ben kullanmadım ama diğer renkleri bu şekilde değilmiş diye paylaşımımın altına yazmışlardı.Colour Unlimited Matte ruju nemlendirme ve renk vermede oldukça başarılı.Canlı bir kırmızı tonu barındıran rujun kalıcılığı ise orta seviyede.Bir şeyler yiyip içmediğiniz sürece 4 -5 saat sizinle ama yedikten sonra dudakta hafif bir ton kalıyor.Bunun dışında dudak çizgilerine dolmaz azda olsa mevcut.

Eyes Wide Open Mascara ise kıl ve dönerli bir fırçaya sahip. İşin açıkcası Volume Blast Mascarası benim için hala tahtını koruyor.Kirpiklerim bu mascarayla çok iyi anlaşamadı.


Siz  Oriflame 'in The One serisi hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Benzer Yazılar

0 yorum

Abone Ol


Like us on Facebook